“Sen de şehrin kahramanlarından biri ol, gücünü ortaya çıkar!” — Burak Gürsoy/Kurucu

About the

Store
Juiceman 2016 yılında İstanbul’un kalbi Cihangir’de daha sağlıklı toplum ve daha yaşanılabilir bir gezegen vizyonuyla kuruldu.
Şehir hayatının yarattığı bu stresli ve kaotik ortamda sizleri daha sağlıklı, her anlamda daha aktif bireyler haline getirmek ve mücadelenize bir nebze de olsa yardımcı olmak misyonuyla faaliyetlerimizi sürdürüyoruz.

Why should

choose us?
Sağlıklı işleyen bir bedene bunun sonucunda zinde, bilinçli bir zihin kombinasyonuna ulaşmanıza ve bu yaşam tarzını benimsemenize yönelik uğraşlarımız 2016’dan beri devam ediyor. Bunları gerçekleştirebilmek adına canlılığın en temel ihtiyacı olan beslenme ihtiyacının daha etkili ve faydalı bir şekilde sağlanabilmesi ilkesiyle yola çıktık. Daha iyi beslenebileceğiniz daha çok vitamin, mineral, enzim içeren; trans yağların, rafine şekerlerin, şurupların, gıda boyalarının, katkı maddelerinin bulunmadığı olabildiğince çiğ, sağlıklı, doyurucu ve pratik şekilde tüketilebilir ürünler sunmaya gayret ediyoruz. Juiceman ekibi olarak sağlığınızı 1-3-5-7 gün ile sınırlandırmadan her gün rahatça ulaşabileceğiniz, tüketmekten keyif alacağınız daha kompleks ve işlevsel bir ürün yelpazesi geliştirdik.
Tüm bunları yaparken mümkün olduğunca; geri dönüştürülebilir ve çevre dostu malzemeler kullanmaya özen gösteriyoruz. Çünkü bu gezegenin de sağlığı ve geleceği içinde yaşayan bizlerin tercihleri doğrultusunda şekilleniyor. ‘Tüketim daha çok Tüketim’ kültürünün dayatıldığu bu dönemde ufak da olsa bir fark yaratabilmeye ve size sunulmayan imkanlar yüzünden sürüklendiğiniz bu boşluğu doldurmaya çalışıyoruz. Sağlıksız bir bedenin getirdiği sağlıksız zihin yapısının hem sosyal hem de fiziki zararlara sebep olabildiği bu günlerde; Juiceman(Juicewoman) pazarlama stratejilerinin altında ezilmeden detoks, meyve suyu, içecek, gıda markası olmanın yanı sıra bir fikir ve bu fikri benimseyen insanların oluşturduğu düşünsel bir organizasyon ve örgütlenmedir.
Sen de şehrin kahramanlarından biri ol, gücünü ortaya çıkar!
Proin scelerisque in ante eget vehicula. Sed tempus lectus id nibh porttitor porttitor. Pellentesque nec quam ac felis finibus vehicula sed sed nunc.